Nowoczesne formy płatności

Polecane i promocje Widomości
0 0 vote
obsługa
0 0 vote
Szybkość
0 0 vote
Przyznawalność

Już niebawem konsumenci w Grecji będą mieli możliwość płacenia za zakupy za pomocą biżuterii. Specjalna technologia ma na celu ułatwienie konsumentom dokonywania płatności. Visa wprowadza innowacyjne rozwiązania.

Szykuje się rewolucja w formie płatności

Jak wiadomo świat coraz bardziej idzie do przodu a co za tym idzie, wykorzystanie elektroniki w codziennych czynnościach staje się coraz powszechniejsze. Innowacyjne rozwiązania mają na celu ułatwienie i usprawnienie codziennych czynności. Jedną z nich jest płatność za pomocą kart bankowych tudzież za pomocą smartfonów z ich specjalną opcją.

Jak się okazuje stworzono już prototypu biżuterii, która będzie miała funkcję płatności. Uważa się ten projekt za pionierski – może on znacznie ułatwić robienie zakupów zwłaszcza płci żeńskiej, która jak wiadomo uwielbia zakupy oraz biżuterię. Jest to z pewnością najnowocześniejszy ze sposobów dokonywania płatności.

Grecki Bank NBG wspólnie z firmami Links of London oraz Folli Follie stworzył innowacyjny projekt bazujący na utworzeniu specjalnej biżuterii, umożliwiającej dokonywanie płatności. Funkcja zbliżeniowa jest już dostępna od kilku lat na rynku za pomocą karty płatniczej lub telefonu wyposażonego w specjalny program płatniczy. To prawdziwa rewolucja.

 

Biżuteria, którą zapłacisz za zakupy

W myśl idei technologicznych, dzięki którym nasze życie ma stać się łatwiejsze, niebawem będziemy mogli płacić za zakupy czy rachunki za pośrednictwem biżuterii. Bez obaw, nie będziemy musieli w formie handlowej zastawiać swoich drogocennych błyskotek – ma powstać specjalna biżuteria, która sama w sobie będzie posiadała opcję funkcji płatniczej – zbliżeniowej.

Prototyp takiej nowoczesnej biżuterii był zaprezentowany podczas Mobile World Congress w Barcelonie przez Visę. Firmy, odpowiedzialne za projekt tejże biżuterii, w myśl swej idei chcą stworzyć pierścionki oraz specjalne bransoletki, które będą posiadały funkcję zbliżeniowych płatności. Jest to z pewnością idealne rozwiązanie dla kobiet, które biżuterię praktycznie zawsze mają na sobie. Użytkowanie takiej biżuterii będzie wyjątkowo proste – podobnie jak w przypadku kart płatniczych wystarczy zbliżyć pierścionek czy bransoletkę do terminala płatniczego, który ściągnie wymaganą kwotę z naszego konta.

VISA wprowadza nowe rozwiązania płatnicze

Visa co rusz stara się udoskonalić formy płatnicze, wprowadzając innowacyjne i niecodzienne rozwiązania. Jednym z nich może być właśnie utworzenie specjalne biżuterii wyposażonej w funkcje płatności zbliżeniowych. Visa współpracuje ściśle z bankiem NBG oraz firmami biżuteryjnymi m.in. Folli Follie. Chodzi przede wszystkim o ułatwienie konsumentowi rozporządzania swoimi wydatkami. Tworzenie innowacyjnych rozwiązań ma pomóc w sprawnym, prostym i przede wszystkim bezpiecznym sposobom dokonywać płatności.

Nowy projekt Visy jest fascynujący, udowadnia nam, że technologia potrafi jeszcze nie raz nasz zaskoczyć. Nie chodzi tylko o usprawnienie płatności, ale również wkraczania na rynki obowiązujących trendów – jeżeli ktoś będzie chciał, aby jego marka kojarzyła się z nowoczesnością oraz wpasowała się w trendy obowiązujące na rynku z pewnością skorzysta z tego projektu. Z pewnością partnerskie instytucje finansowe Visy zdecydują się na taką współpracę ze swoim wieloletnim partnerem.

 

Zmieni się forma płatności zakupów – Przetestują ją Grecy

Moda wkracza na rynek co rusz w nowej formie. Nowa era technologii chociaż utopijna, niebawem może odmienić życie wielu osób. Pierwszymi konsumentami, którzy będą mogli przetestować nowe rozwiązania będą Grecy. Będzie to pierwsza w historii biżuteria, dzięki której będziemy mogli płacić za zakupy. Niebawem karty płatnicze mogą odejść do lamusa – zostaną zastąpione nowoczesnymi i szykownymi produktami – w tym przypadku elegancką biżuterią.

Bank NBG wprowadził już wiele nowoczesnych i innowacyjnych form płatniczych, z których Grecy mieli okazję już korzystać. Obecnie jako pierwsi na świecie będą wprowadzać nowoczesną biżuterię wyposażoną w możliwość płatności zbliżeniowych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments