Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości
0 0 vote
obsługa
0 0 vote
Szybkość
0 0 vote
Przyznawalność

Wszystko prezentuje na ostatnie, że 2019 rok będzie dużo dobrym momentem na zbycie kryptowalut. W minionym etapie media obiegła informację o tym, iż w dawnym roku na zbycie pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo aktualnie nie dziwi. Po tym jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbytu, kurs bitcoina poszybował wysoko w górę, i wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na wpisanie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który oddał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre objawiałyby się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest idealnym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże duże perspektywy na długie zyski, o czym świadczył nawet na prostym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w skalach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się zrobioną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W treści nie brakuje także takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Coś bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam pomysł był zdrowy. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został posądzony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uważany jest z ogromną uwagą. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jako KNF i UOKiK krytycznie zaprezentowały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów zdarzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto mieszkamy w świata, jaki ze specjalnym dystansem podchodzi do nowoczesnych projektów.

Saleta patrzy w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do własnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W niedalekim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, i na układzie każdy będzie mógł otrzymać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest ekskluzywną także cenioną osobą nie jedynie w świecie boksu. W przeciwieństwie do drugich celebrytów, Saleta raczej określa się zdrowym umysłem także w historie nie wykazywał tendencji do budzenia się z motyką na ciepło.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za cały proces emisji SaletaCoin również jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za doradztwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie innej platformie dokonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer budzi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to podjął decyzję o wymiany z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest prawdziwą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie działała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć inne usługi bądź towary w struktur gadżetów. Projekt pamięta oraz na punktu propagowanie sportu wśród młodzieży, zaś w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i utrzymujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego układu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments