Szybkość ma znaczenie. Przelewy natychmiastowe Express Elixir

Inne takie tam

Przeoczenie terminu płatności faktury czy raty kredytu to sytuacje, które mogą się zdarzyć każdemu z nas. Co zrobić, gdy potrzebujemy natychmiast uregulować zaległą płatność lub szybko przesłać pieniądze bliskiej osobie? Rozwiązaniem jest system Express Elixir stworzony przez KIR, który stanowi bardzo duże ułatwienie w takich momentach. Umożliwia on realizacje transakcji w czasie liczonym w sekundach, dzięki czemu środki trafiają natychmiast na konto odbiorcy w innym banku.

Dla klientów indywidualnych

Express Elixir www.expresselixir.pl to system przelewów natychmiastowych umożliwiający błyskawiczny przelew środków pomiędzy rachunkami prowadzonymi w różnych bankach. System dostępny jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Express Elixir jest nie tylko wygodny, ale też bezpieczny, co doceniają Polacy, którzy często i chętnie wykonują przelewy natychmiastowe w systemie obsługiwanym przez KIR. Tylko w 2017 r. system Express Elixir rozliczył łącznie ponad 4,96 mln przelewów natychmiastowych o wartości 16,98 mld zł. Środki zgromadzone na potrzeby rozliczania transakcji są zdeponowane w Narodowym Banku Polskim. Przesyłane pieniądze nie opuszczają więc systemu bankowego.

Dla właścicieli przedsiębiorstw

Jednym z najważniejszych elementów sukcesu branżowego jest wizerunek podmiotu wiarygodnego finansowo. Wszelkie opóźnienia w spłacie zobowiązań działają na niekorzyść firm, dla których zaufanie w oczach kontrahentów to priorytet działania. Także tutaj pomóc mogą przelewy natychmiastowe Express Elixir. Gdy nasz kontrahent zapłaci za pomocą Express Elixir, natychmiast po dokonaniu transakcji otrzymamy potwierdzenie jej realizacji. Natychmiastowe poświadczenie może w znaczący sposób przyspieszyć realizację zamówień, co w efekcie przełoży się na jakość i tempo współpracy z partnerami biznesowymi.

Wykonanie przelewu natychmiastowego jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się do systemu bankowości elektronicznej i spośród metod płatności wybrać Express Elixir. To, czy nasz bank oferuję tę usługę, można sprawdzić na stronie http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/

Współpraca z bankami

KIR od 1994 roku odpowiada za wymianę elektronicznych informacji o rozliczeniach pomiędzy bankami. Wieloletnie doświadczenie i liczba obsłużonych transakcji przełożyły się na zaufanie banków, które otrzymują pełne wsparcie podczas wdrożenia systemu przelewów natychmiastowych. System Express Elixir pozwala bankom poszerzyć ofertę i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów (jak wynika z badania ARC Rynek i Opinia dla KIR, 58 proc. użytkowników niemających dostępu do usługi lub niewiedzących, że mogą z niej korzystać chciałoby, aby bank, z którego usług korzystają, poszerzył swoją ofertę o przelewy natychmiastowe).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments