Pożyczka Vivus

Pożyczka vivus dostępna za darmo jako pierwsza pożyczka do 3000 zł.

Pożyczka Vivus

 

Wiele osób w ciągu swojego życia skupia się na zarabianiu/zdobywaniu pieniędzy w celu realizacji swoich pragnień i marzeń. Przewrotne sytuacje losowe, mogą jednak spowodować, że pojawia się konieczność wydania, tak skrupulatnie zbieranych pieniędzy na inne aspekty naszego życia. Traci się wtedy możliwość uszczęśliwienia siebie i bliskich. Część osób, będących w takich sytuacjach poszukuje pomocy u zewnętrznych źródeł finansowania. Należą do nich między innymi pożyczki pozabankowe, określane często mianem chwilówek. Rynek jest przepełniony różnymi ofertami pożyczkodawców, pojawia się więc problem, który z nich oferuje najlepszą ofertę. Korzystając z możliwości wyszukiwarek internetowych, warto sprawdzić tzw. porównywarki pożyczek np. Chwilowo. net. Ich działanie opiera się na porównaniu dostępnych ofert chwilówek pod kątem, ilości otrzymanej gotówki, długości okresu spłaty i opinii klientów. Wśród wiodących liderów firm pożyczkowych, należy podkreślić obecność Vivus. pl. Vivus to pożyczkodawca między krajowy, umożliwiający oferowanie pożyczek w Polsce od 2012 roku, często kojarzony z reklam pojawiających się w telewizji, w których występują gadające zwierzęta np. lemur, sowa.

Charakterystyka pożyczkodawcy Vivus. pl

Vivus. pl to jedna z czołowych firm pożyczkowych w Polsce. Oferuje ona pożyczki dla osób w przedziale wiekowym 20 – 78 lat. Zaś okres spłaty pożyczki wynosi do 30 dni. Cechą charakterystyczną dla tego pożyczkodawcy jest to, że pożyczkę można otrzymać w bardzo krótkim czasie (nawet do 15 minut), bardzo często jedynie po przepisaniu informacji z dowodu. Wysokość pierwszej pożyczki jaką można otrzymać to 2500 zł. Należy pamiętać, że po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i spłaceniu pierwszej pożyczki, suma pieniędzy jaką powracający klient może otrzymać jest znacznie większa. Ponadto pożyczkodawca Vivus bardzo rygorystycznie podchodzi do sprawdzenia wypłacalności klienta. Przeprowadza on bardzo restrykcyjną analizę, historii pożyczek potencjalnego pożyczkobiorcy, poprzez sprawdzenie historii kredytowej w takich bazach jak BIK, BIG, KRD i ERIF oraz bazy Związków Banków Polskich. Dlatego też, osoby które posiadają już jakąś pożyczkę mogą zapomnieć o otrzymaniu kolejnej od tego pożyczkodawcy. Jedną z zalet pożyczki Vivus jest to, że pierwsza pożyczka nie zawiera dodatkowych opłat w postaci ukrytych kosztów. Jest to wygodne i zachęcające dla potencjalnego klienta. Niemniej jednak kolejne pożyczki, chociaż opiewające na większe sumy, związane są z dodatkowymi kosztami. Przykładowo, biorąc pożyczkę na 500 zł, należy za nią zapłacić 78, 5 zł prowizji. Czy to dużo, czy też nie zależy już od decyzji każdego z nas.

Wady pożyczkodawcy Vivus. pl

Wygoda i szybkość analizy wniosków i przyznawania pożyczek dla klientów to elementy pozytywne dla osób które spełniają pewne kryteria. Owe kryteria, które musi spełnić pożyczkobiorca, są głównymi wadami pożyczkodawcy Vivus. Po pierwsze – zakres wiekowy. Oznacza to, że nie wystarczy być osobą pełnoletnią by móc uzyskać pieniądze. Dodatkowo ważnym aspektem jest posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej. Oprócz tego wyróżnia się szereg aspektów związanych z próba wnioskowania o pożyczkę tzn. błędne wypełnienie wniosku, nie złożenie wniosku, brak możliwości spłaty branej pożyczki, czy też zła historia kredytowa. Te kilka czynników może przyczynić się do problemów z uzyskaniem pożyczki.

Podsumowanie

Poszukując pożyczki pozabankowej, warto zainteresować się oferta pożyczkodawcy jakim jest Vivus. pl. Dzięki szybkiemu przyznawaniu pożyczek, potencjalny klient nie będzie musiał czekać zbyt długo na pieniądze. Bez względu na ilość zalet Vivus. pl posiada kilka wad, jednakże uczciwa osoba, której przydarzyły się sytuacje losowe nie musi się nimi martwić. Wspominany pożyczkodawca to rzetelna firma, posiadająca wiele certyfikatów jakość i skupiająca przy sobie wielu zadowolonych klientów. Niemniej jednak, każdy początkujący pożyczkobiorca powinien dokładnie zapoznać się z regulaminem i różnymi oświadczeniami jakie podpisze podczas wnioskowania o chwilówkę.