Pożyczka Trzynastka

Pożyczki to wygodna i szybka forma uzyskania dodatkowej gotówki, którą można wykorzystać do poradzenia sobie, z niektórymi tymczasowymi problemami. Taka forma finansowania, ma to do siebie, że bardzo łatwo jest ją zdobyć. Na polskim rynku istnieje kilkadziesiąt firm pożyczkowych, które specjalizują się w oferowaniu takich usług. Pierwszy problem pojawia się jednak z wyborem odpowiedniego pożyczkodawcy.

kartatrzynastka szybka gotówka

 

Warto więc skorzystać z pomocy porównywarek pożyczek, takich jak np. chwilowo. net, które pod wpływem zadanych aspektów, dobiorą odpowiednią pożyczkę do naszych potrzeb. Warto jednak zwrócić uwagę, że praktycznie wszyscy pożyczkodawcy nie oferują zbytniej elastyczności, w zaciąganiu zadłużenia. Oznacza to, że musimy, z góry wiedzieć ile dokładnie potrzebujemy pieniędzy i co więcej musimy je spłacić, zazwyczaj w bardzo krótkim okresie ( średnio 30 dni).

Pożyczki pozabankowe – co warto o nich wiedzieć?

Na rynku istnieje jednak pewna firma, która ma całkowicie inne i wyróżniające się podejście. Ową Firmą jest Yolo S. A., zaś oferta jest pożyczka kartatrzynastka, czyli karta bankowa, mająca nałożony limit finansowy. Taka forma pożyczki ma wiele zalet, lecz największą z nich jest znaczna elastyczność podczas korzystania z przyznanego limitu, gdyż ostatecznie spłacić należy tyle ile się wykorzystało pieniędzy. Dlatego też opisywana oferta jest godna poświęcenia chwili uwagi.

Kartatrzynastka wniosek – charakterystyka

Oferta jaką jest pożyczka karta trzynastka obejmuje pożyczkę w wysokości 3000 zł, przyznawaną w postaci limitu maksymalnego, którą należy spłacić do końca trwania umowy, czyli w okresie 180 dni. W celu wnioskowania o kartę trzynastkę, należy wejść na oficjalną stronę internetową i wypełnić wniosek online. Firma pożyczkowa wymaga, aby potencjalny klient, posiadał aktualny i aktywny numer telefonu oraz aktywny rachunek bankowy. Ponadto osoba wnioskująca nie może być osobą karaną, musi mieć ukończone minimalnie 20 lata, a maksymalnie 70 lat. Musi być konsumentem, w rozumieniu przepisów prawa polskiego i powinna być osobą zdolną do spłaty zadłużenia. Jeśli spełnia się powyższe warunki, można ubiegać się o przyznanie pożyczki. Po złożeniu wniosku, należy wykonać przelew weryfikacyjny, a następnie oczekiwać na dotarcie drogą pocztową karty trzynastki. Wyglądem przypomina ona standardowa kartę bankową, wydawana jest przez mBank, zaś jej producentem jest Visa. Po otrzymaniu karty, w ciągu 12h od aktywacji, zostanie przyznana pożyczka. Należy pamiętać, że spłaca się dokładnie taką sumę pieniędzy jaką się wykorzysta. Przez pierwsze 30 dni, nie są doliczane, żadne opłaty dodatkowe, w postaci prowizji, dlatego też jeśli spłaci się w tym czasie zadłużenie, można stwierdzić, że cała usługa jest darmowa. Od 31 dnia zadłużenia, naliczana jest dzienne prowizja, w wysokości 22 gr. za każe 100 zł zadłużenia. W efekcie przyjmując, że potencjalny klient posiada maksymalna sumę pożyczki (już wykorzystaną) to miesięczne opłaty wyniosą go 6, 66 zł. Niestety każde korzystanie z bankomatu wiąże się dodatkowo z opłatami. Każda wypłata, bez względu na jej wysokość, będzie skutkowała naliczeniem opłaty w wysokości 5 zł, zaś każde sprawdzenie stanu konta w bankomacie, spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 1, 5 zł.

Karta Trzynastka – opinie

Pożyczka Karta trzynastka cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Jej wygoda i elastyczność, pozwala na takie korzystanie z pożyczki, jakie w danym momencie jest dla nas odpowiednie. We wspomnianej ofercie istnieje możliwość spłaty zadłużenia w formie ratalnej. Dzięki czemu nie zostanie zbytnio nadużyty nasz budżet rodzinny. Dodatkowo firma Yolo S. A. nie oszukuje klientów, tzn. ich oferta w pełni pokrywa się z informacjami zawartymi w umowie. Bez względu jednak na to jak porządna wydaje się dana firma pożyczkowa, zawsze należy dokładnie zapoznać się z tym co podpisujemy. Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnych nieprzyjemności zarówno finansowych jak i prawnych. Ostatecznie jednak oferta kartatrzynastka pozyczka jest godna polecenia i zaufania.