Pożyczka szybkagotowka – TEL 70 840 38 91

W życiu każdego z nas zdarzają się czasem przypadki, które wymagają od nas poniesienia dość znacznych kosztów. Czasem też chcemy albo potrzebujemy coś kupić, jednak jest to obecnie dość drogie dla nas. Najczęściej wówczas dzwonimy do rodziny i znajomych, czy ktoś by nam danej kwoty nie pożyczył. Czasem jednak albo my nie możemy tego zrobić, albo oni nie mogą nam pomóc. Wówczas…

Szybka Gotówka– ciekawe rozwiązanie

Wówczas warto zajrzeć na stronę szybkagotowka. pl Jednak „wówczas” to znaczy kiedy dokładniej? Otóż generalnie sytuacje, w których potrzebujemy większej gotówki można podzielić ogólnie na dwa typy. W pierwszej grupie znajdują się wszelkie przedmioty czy usługi, które chcielibyśmy bardzo mieć albo których potrzebujemy, a które wymagają od nas większej kwoty jednorazowo. Idealnym przykładem jest tutaj wycieczka last minute, kurtka skórzana na wyprzedaży czy też lodówka w promocji. Drugą zaś grupę stanowią dość nieszczęśliwe wypadki. Tu zaliczyć możemy różne konieczne a nagłe naprawy samochodu, zakup nowego laptopa czy zepsucie się telefonu.

szybkagotowka pozyczki

We wszystkich sytuacjach opisanych powyżej można spokojnie rozważyć wzięcie pożyczki. Co znajdziemy w ofercie firmy Szybka Gotówka? Jakie są wymagania dla osób ubiegających się o pożyczkę? Otóż zacznijmy od tego, że możemy ubiegać się od kwotę od 100 zł do 6 tysięcy złotych. Okres spłaty wynosi zaś od jednego dnia do trzydziestu dni. Oczywiście pożyczkę spłacić możemy także wcześniej. W przypadku zaś przekroczenia terminu spłaty, możliwe jest zawsze refinansowanie pożyczki. Jakie zaś są wymagania? Przede wszystkim biorca pożyczki musi być osobą pełnoletnią – to rzecz oczywista. Ponadto musi posiadać konto bankowe, aktywny numer telefonu oraz stałe źródło dochodów. To jeszcze nie wszystko. Pamiętajmy bowiem także, że nie można wziąć pożyczki, jeśli nie spłaciliśmy poprzedniej – nie jest możliwe posiadanie równolegle dwóch pożyczek. Pożyczki nie dostaniemy także, jeśli jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Dłużników.

szybkagotowka zaloguj

Jak wygląda sam proces uzyskiwania pożyczki? Otóż musimy założyć konto na szybkapozyczka. pl a następnie wypełnić stosowny formularz, podając oczywiście prawdziwe dane. Następnie wybieramy rodzaj pożyczki, który jest dla nas najbardziej optymalny, weryfikujemy numer telefonu i konto bankowe i czekamy na decyzję. Czas oczekiwania wynosi najczęściej jedynie kilkanaście minut.

szybkagotowka kontakt

Warto pamiętać, że na stronie znajduje się zakładka szybkagotowka infolinia. Tam znajdziemy numer telefonu, pod który możemy zadzwonić i uzyskać wszelkie potrzebne nam informacje. Po drugiej stronie słuchawki na nasze zgłoszenie czeka specjalista, który cierpliwie odpowie na wszystkie nasze pytania. Warto także sprawdzić na stronie dział FAQ – często zadawanych pytań. Być może okaże się, że ktoś już przed nami miał podobne wątpliwości, na które firma odpowiedziała i że już nie musimy dzwonić.