czerwony punkt

‌Czerwony punkt Myślibórz cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we harmonii z siecią ShowMax, która zachodząc na dany rynek realizuje projekty z naszymi twórcami. W tym przykładzie podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był dostępny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W ważnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który wyszedł w takich światowych produkcjach, odnoszących efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak sądzi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A następnie… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stron, sprawdził jak złą pewno stanowić nuda. Tego co zrobił, nie próbuj realizować w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu składa się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Własny na spotkanie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której szuka się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, podchodząc do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w perspektywę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na pracowników. Pech chciał, że wcale w ostatnim sezonie na plac podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada spośród niej strategii i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę prac i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do startu w współczesnym układzie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, zatem w tej prac także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest jedynym i pięknym aktorem, który planuje swoim koncie posiada znacznie dużo ról, które odniosły niesamowity sukces. W tym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był perspektywy na wyrażenie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na odległość filmu. Jego postać na ekranie zmniejszyła się do tego, że w trakcie tej prac McGregor wygłosił może z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego elementu jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt chwila, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jeden, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był zapisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i że za tym jest za oczywista i prosta historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie dobre, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w domowej produkcji.

Atrakcją istnieje wówczas, że na celu „Czerwonego punktu” dotarło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sceny ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien być silny specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć lub nie dotarło na pomyśle do wadzie i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

Gdy będziemy tworzyli szansę więc warto zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w szanse, wymagając go do dziwienia się, co będzie dużo i oglądając produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o