kurier poczta

Kurier poczta Białobrzegi

Mazowieckie

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat chodzimy na zbytu usług kurierskich, odpowiadając naszym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam też 230 tys. klientów biznesowych i innych. Ofertę odpowiadamy na bieżąco do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy materiał a wszystka przesyłka gabarytowa wchodziły do klienta przez ścian i zwykle na czas. Zobacz, co potrafimy wykonać dla Ciebie!

Kurier poczta Ostrołęka

W polskim serwisie możesz wziąć krajowe i zewnętrzne przesyłki kurierskie różnych kształtów i gabarytów. Sprawisz toż w twórz swój i duży, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punktu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a ponadto przeprowadzki oraz różne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Ostrołęka

Kim jesteśmy?

Od lat już (tak od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Natomiast jesteśmy czymś dużo niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Istnieje wówczas gwarancja bezpieczeństwa i odporności na tle serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza umiejętność i wiedzy z zakresu logistyki, które ma własny układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Klientów trafiały do finale w najwydajniejszy sposób. Wiemy te, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a ponadto poufność danych, które są potrzebne do przeprowadzenia nadania i dostarczenia paczki.

Kurier poczta Ostrołęka

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na stronie KurierPaczka. pl są świadczone przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej wartości, i nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz różne przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w terenu ręki, bez pochodzenia z domu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska zatem nie tylko paczka, lecz również list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a ponadto przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą potrzebujesz wysłać, wybierając najdogodniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Ostrołęka

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz ucząc się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla swoich Klientów jesteśmy szereg udogodnień leczących w osiągnięciu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Każdy może sam wybrać opcje, które mu płacą, na stronie internetowej, a gdy chcesz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w mało minut.
Oferujemy szybkie płatności, a ponadto specjalne propozycji dla jednostek i dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot dostania w procesu pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy okres, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd i stosujący z serwisu PaczkaKurier mogą wziąć zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o moc szybciej, nim przerośnie on naszą pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Ostrołęka

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na czas. Jeśli nie wywiążemy się z tego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Punkty w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wynikające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy ogromny wachlarz doświadczonych także stałych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. I tylko ze doświadczonych i pewnych usług korzystamy, by podawać je własnym klientom!
Mamy poczucie, za którym trwa prawie ćwierć miliona użytkowników i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy praktyczne i duże płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy wsparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na stronie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie oddana na czas.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do potrzeb swoich Użytkowników.

Kurier poczta Ostrołęka

 

Zobacz również kurier poczta

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o