Pożyczka efino

Pożyczka ratalna efino dostępna w kwocie do 10000 zł na okres do 24 misięcy.

 

Pożyczki Efino

-firma z zasadami
Masz nagłe, Niespodziewane wydatki? Może sąsiad cię zalał i twoja łazienka potrzebuje pilnego remontu, a na dodatek zbliża się rocznica ślubu twoich rodziców i chcesz im zafundować niezapomniany i wyjątkowy prezent- masz tylko jeden istotny problem, brakuje ci gotówki.

Mamy dla ciebie rozwiązanie- to pożyczka Efino.

Efino jest spółką, która działa na rynku polskim od 2013 roku, wręcz od samego początku znalazła się na liści najlepiej ocenianych pożyczkodawców. Chwalona jest przez klientów za uczciwe warunki i niskie oprocentowanie.

Kredyt efino można przeznaczyć na cele konsumpcyjne, nie związane z działalnością gospodarczą.

Aby go otrzymać należy mieć ukończone co najmniej 21 lat, posiadać obywatelstwo polskie, oraz mieszkać na terenie Polski.

Nie można być wpisanym jako dłużnik w KRD, BIK, czy też BIG. Osoby wobec, których toczy się postępowanie komornicze, bądź czeka ich egzekucja komornicza nie mają szans na otrzymanie pożyczki. Firma rzetelnie sprawdza wypłacalność, dlatego może zaoferować uczciwym klientom świetne warunki kredytowe.

Należy też posiadać stały dochód, aktualny nr telefonu, adres e-mail oraz mieć konto internetowe w banku.

Firma kredytowa Efino cieszy się prestiżem i zaufaniem tysięcy zadowolonych klientów, którzy chwalą niskie koszty oraz pełne empatii podejście do klienta.

Efino rozumie, że nie masz wiele czasu, ani ochoty stać w kolejkach, czy też wypisywać wielu formularzy, dużo pracujesz, dlatego u nas wszystko załatwisz przez internet. Nie musisz nawet wychodzić z domu.
Wystarczy tylko, że zalogujesz się na naszą stronę internetową www. efino. pl, na suwaku zaznaczysz interesująca cie kwotę, oraz ilość rat potrzebnych ci do spłaty. Można pożyczyć od 1000 do 10000 tysięcy, na okres 3 do 24 miesięcy. Jeżeli jest to twoja pierwsza pożyczka maksymalna kwota wynosi 6000, na okres do 18 miesięcy. W efino nie ma dodatkowych kosztów, opłat czy też prowizji. Od początku wiesz ile wynosi rata. Efino raty spłaca się raz w miesiącu.

Efino wniosek

 – po wybraniu kwoty na suwaku od razu wnioskujesz o pożyczkę
W następnym kroku będzie potrzebny ci dowód osobisty, gdzie podasz swoje dane personalne, imię nazwisko, adres, nr dowodu, oraz informację o dochodach, firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z twoim pracodawcą.

Wymagana jest tez weryfikacja tożsamości. Należy wybrać bank, w którym mamy konto internetowe, zostaniemy automatycznie tam przeniesieni dzięki usłudze Instantor, wystarczy się zalogować, potwierdzić swoją tożsamość. Nasze połączenia są kodowane, stąd masz pewność i gwarancję ochrony. Efino nie ma też dostępu do twoich haseł.

Uzupełnienie wniosku, zajmie ci nie więcej niż kilka minut. Jeszcze tylko zaakceptuj regulamin usług i czekaj na odpowiedź. Dostaniesz ją w bardzo krótkim czasie, zarówno w wiadomości sms jak i e-mail.
Po pozytywne weryfikacji wniosku pieniądze na twoim koncie będą już w 24 godziny, a jeśli posiadasz rachunek w PKO to natychmiast.

Jeżeli zdarzy się, że zabraknie ci pieniędzy na zapłatę raty, nie czekaj tylko natychmiast skontaktuj się z naszym biurem obsługi, znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Efino na raty

– przejrzyste zasady
Efino przygotowuje też różne promocje pożyczkowe, o których informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Klienci chwalą kredyty za szybkie decyzje, mało formalności i natychmiastowe przelewy.

Np. przy kwocie 7 tysięcy złotych na 24 miesiące rata wynosi 566 złotych. Sam możesz zdecydować o dacie spłaty pierwszej raty. Na uwagę zasługuje też strona internetowa, gdzie znajdziemy wszystkie potrzebne nam informację, a w razie jakichkolwiek problemów, czy pytań zawsze możemy skontaktować się z konsultantem, bądź przyjść do biura. Chętnie rozwiejemy twoje wątpliwości. W naszych placówkach pracują tylko wykwalifikowani pracownicy, z ogromną wiedzą doświadczeniem i empatiom.

Zatem jeżeli potrzebujesz gotówki, a nie chcesz tracić czasu na chodzenie bo bankach, wybierz Efino. Gwarantujemy ci uczciwe, przejrzyste warunki, bez haczyków, czy opłat manipulacyjnych.
Cieszymy się renomą i uznaniem naszych klientów, którzy polecają nasze usługi. Chcemy ci pomóc w rozwiązaniu twoich problemów finansowych.