Opinie o LendOn

 

Lendon to jeden z pożyczkodawców dostępnych na rynku polskim. Firma ta należy do czołówki firm pożyczkowych i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Często można spotkać reklamy telewizyjne, lub internetowe zachęcające do skorzystania z jej usług. Warto wiedzieć, że pomimo wysokiej popularności, Lendon to pozyczkodawca wpasowsujący się w standardowy schemat firm pożyczkowych. Wszystko sprowadza się do udzielenia pożyczki na pewną sumę (z reguły, maksymalnie do kilku tysięcy złotych), a następnie spłacenia jej w określonym czasie ( średnio, nie dłuższym niż 30 dni). Co więcej cały proces spłaty pożyczki związany jest z odsetkami, określanymi często jako koszty dodatkowe, które są głównym źródłem dochodu pożyczkodawców. Ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, że spłacamy znacznie większą sumę pieniędzy niż pożyczyliśmy. Dlaczego więc firma pożyczkowa jaką jest Lendon, tak wyróżnia się na rynku? Odpowiedź jest bardzo prosta – darmowa pierwsza pożyczka.

Pożyczka w Lendon. pl

Nowi pożyczkobiorcy, z reguły nie wiedzą na co zwracać uwagę, podczas wyboru pożyczki. Chcąc więc zaoszczędzić sobie problemów, korzystają z usług takich pożyczkodawców, którzy w umowie zawierają informację o tym, że pierwsza pożyczka udzielana przez daną firmę jest darmowa, czyli nie zawiera ukrytych kosztów. Dzięki takiemu podejściu, zawsze spłaca się identyczną sumę pieniędzy, zgodną z tą, którą pożyczyliśmy. Właśnie taka politykę prowadzi firma Lendon. Każdy nowy klienta ma prawo do jednorazowej darmowej pożyczki, wynoszącej maksymalnie 2500 zł, którą musi zwrócić w ciągu 45 dni. To nie jedyna wygoda, jaką uzyskujemy od tego pożyczkodawcy. Zdobycie pożyczki, wiąże się z wypełnieniem wniosku. Jeśli wypełniamy go online, co w przypadku Lendon jest możliwe na stronie lendon. pl, musimy w jakiś sposób zweryfikować podane przez nas dane. Większość pożyczkodawców, wymaga wówczas dokonania przelewu weryfikacyjnego, na niewielką sumę (około 1zł), którą oczywiście później zwracają. Jest to czasochłonne ze względu na to, że banki wykonują przelewy między bankowe, dwa razy dziennie, więc jeśli nasz przelew nie dojdzie tego samego dnia, to na pożyczkę będziemy musieli poczekać. Lendon, rozwiązał ten problem w inny sposób. Klienci podczas procesu weryfikacyjnego, zostają przekierowanie na stronę zewnętrznej aplikacji Instantor, która umożliwia weryfikacje bez wykonania przelewu. Opiera się ona na szyfrowanym połączeniu z naszym kontem bankowym, na które musimy się zalogować. Wtedy aplikacja potwierdzi dane, a firma udzieli nam pożyczki. Proces ten jest bardzo szybki, jednakże z pewnością dla wielu osób może wydawać się wątpliwy. Nie ma jednak powodu do obaw, gdyż nad wszystkim czuwa, zewnętrza, niezależna firma.

Wady pożyczki w Lendon. pl

Każdy, nawet najlepszy i najbardziej popularny pożyczkodawca ma swoje wady. Nie inaczej jest z firmą Lendon. pl. O ile proces weryfikacji, o którym wspomniano wcześniej, jest przeprowadzony w prosty i szybki sposób, a także sama weryfikacja wniosku przez firmę, w celu sprawdzenia potencjalnego klienta, także nie trwa długo, to czasem może się zdarzyć, że na przelew pożyczki, trochę poczekamy. Wiąże się to z faktem, iż pożyczkodawca nie posiada zbyt wielu (jak na razie) kont bankowych, w różnych bankach.

Przelewy wewnątrz bankowe są wykonywane natychmiastowo, zaś między bankowe wymagają czasu. Jeśli wiec pożyczkodawca nie konta w tym samym banku co my, to jeśli mamy pecha, na pożyczkę możemy poczekać nawet 24 h. Drugi mankament Lendon. pl związany jest z samym przyznaniem wniosku. Jeśli dany klient jest osobą, która posiada bardzo bogatą historie zadłużenia, to nie zostanie mu udzielona pożyczka. Związane jest to z tym, że firma pożyczkowa sprawdza bazy dłużników, takie jak BIK lub KRD, celem eliminacji osób, które mogły by być niewypłacalne. Pomijając jednak ten aspekt, pożyczkodawca Lendon. pl jest firmą godną polecenia, w szczególności dla początkujących klientów pożyczkowych. Oferuje on wygodne i łatwe wnioskowanie oraz bezpieczny przebieg całej transakcji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o