obsługa (5 / 1)
Szybkość (5 / 1)
Przyznawalność (5 / 1)

Jeśli nie słyszałeś jeszcze o firmie pożyczkowej CreditStar, a czekają Cię niespodziewane wydatki i szukasz uczciwego pożyczkodawcy to ta oferta jet skrojona dla twoich potrzeb. Zbliżają się urodziny twojego chrześniaka, a w twoim portfelu pustki? Nie czekaj do wypłaty, bo okazja kupienia naprawdę wartościowego prezentu może Ci przejść koło nosa. Klienci, którzy wzięli pożyczkę CreditStar są zachwyceni i jeśli spłacili już swoją pożyczkę, często znów wykorzystują CreditStar logowanie aby wypełnić wniosek.

Opinie o creditstar

Pożyczka dla osób od 18 roku życia

Klienci chwalą CreditStar za udzielanie pożyczek wszystkim osobom pełnoletnim. Podjąłeś pierwszą pracę? Masz regularne wpływy na twoim koncie? Nic nie stoi na przeszkodzie abyś złożył wniosek. Nie możesz być jednak dłużnikiem w KRD, BIG lub BIK, to skreśla Cię jako pożyczkobiorcę. CreditStar jako odpowiedzialny pożyczkodawca nie chce, aby twój dług się jeszcze bardziej powiększył, tworząc efekt śniegowej kuli. Nie jest zwolennikiem spłacania jednej pożyczki drugą, dlatego ceni sobie rzetelnych i twardo stąpających po ziemi klientów.

Wypełnienie wniosku trwa kilka chwil

Wchodząc po raz pierwszy na stronę CreditStar musisz się najpierw zarejestrować. Przy rejestracji od razu składasz wniosek, ale w końcu tego szukałeś i jesteś zainteresowany, nieprawdaż? Wchodząc na stronę zauważysz z pewnością suwak na którym zaznaczysz kwotę, o którą chcesz się ubiegać (za pierwszym razem może to być maksymalnie 1500 zł) oraz czas spłaty od 5 dni do 3 miesięcy. Teraz musisz wypełnić formularz wpisując prawdziwe dane osobowe, nie stosuj skrótów i zdrobnień, pisz zgodnie z prawdą. Podasz swoje imię i nazwisko, a następnie serię i numer dowodu osobistego, a także datę kiedy jego ważność wygasa, podajesz źródło twojego dochodu. CreditStar nie zamyka się na osoby z niewielkimi dochodami jednak wpływy na twoim koncie muszą być regularne. CreditStar nie dzwoni do twojego pracodawcy, jak czynią to inni pożyczkodawcy.

Uwierzytelniasz swój wniosek poprzez przelew symbolicznej jednego grosza na jeden z rachunków bankowych CreditStar. W ten sposób weryfikujemy, czy mamy do czynienia z tą osobą, która wnioskowała o kredyt. Jeśli nie jesteś czegoś pewien i chciałbyś sprecyzować informacje jakie wyczytałeś o pożyczce CreditStar możesz zadzwonić lub napisać maila. CreditStar kontakt jest zawsze do twojej dyspozycji, jako jedni z nielicznych działamy także w weekendy. Jeśli więc w tygodniu jesteś zabiegany i twoją głowę zaprząta wiele spraw, zadzwoń w weekend a Biuro Obsługi Klienta jasno i rzeczowo Ci wszystko wyjaśni. Klienci CreditStar chwalą firmę właśnie za świetny kontakt z biurem, także w weekend. Gdy już złożyłeś wniosek pracownik Biura Obsługi może do Ciebie zadzwonić w celu uszczegółowienia tego, co napisałeś w formularzu. Pamiętaj więc żeby telefon mieć przy sobie. Nie jest to standardowa procedura, niemal wszyscy klienci chwalą CreditStar za szybką decyzję pożyczkową. Odpowiedź dostaniesz na adres mailowy, którego używałeś przy rejestracji, a także na numer telefonu poprzez SMS.

Najbardziej rzetelny pożyczkodawca- poznaj opinie o CreditStar

CreditStar na raty jest bardzo korzystny. Można rozłożyć spłatę nawet na 3 miesiące. To najlepsza oferta wśród wszystkich chwilówek biorąc pod uwagę obsługę klienta. Wszystkie czynności dzieją się z poszanowaniem dla pożyczkobiorcy, nawet dział windykacji jest skłonny do elastyczności. CreditStar szanuje czas swoich klientów dlatego decyzja o pożyczce jest już nawet w 15 minut, a przelew najpóźniej do końca następnego dnia roboczego. Jeśli jednak wnioskujemy o pożyczkę w godzinach pracy banku najczęściej pieniądze na naszym koncie są już tego samego dnia. CreditStar to prawdziwa gwiazda wśród pożyczek krótkoterminowych, której klienci dają jej pięć gwiazdek za wysokie standardy jakości i obsługi. Możliwość przełożenia terminu spłaty jest także dużym udogodnieniem w sytuacji nagłych, losowych zdarzeń. Warto skorzystać z usług tego pożyczkodawcy i przekonać się, że chwilówka wcale nie musi nas przerażać.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
JoannaP Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JoannaP
Gość
JoannaP
obsługa :
     
Szybkość :
     
Przyznawalność :
     

CreditStar To porządna firma dająca pożyczki. Stawiają na dobro klienta, naprawdę profesjonalne podejście i duże zaangażowanie. Mimo, iż pozyczki nie należą do najprzyjemniejszych rzeczy to mogę szczerze powiedzieć, że miło wspominam współpracę z nimi. Polecam !