Pożyczki prywatne to pożyczki finansowe nie tylko od rodziny i znajomych. Często wsparcie ze strony osób bliskich nie jest możliwe. Sytuacja kredytowa może być skomplikowana, wówczas banki odmawiają udzielania pożyczek. Kiedy nasza sytuacja finansowa jest trudna, wtedy warto skorzystać z pożyczek prywatnych od prywatnego inwestora, gdyż mają one wiele zalet. Jest to produkt finansowy oferowany, w efekcie rozwoju technologii, także za pośrednictwem Internetu. Zupełnie obca nam osoba pożycza pieniądze, traktując to jako inwestycję.

 

Trudności w banku przy udzieleniu kredytu

W dzisiejszych czasach ubiegając się o kredyt w banku, coraz częściej spotykamy się z odmowną decyzją. Wymogi banków stają się trudne do spełnienia. W polskich realiach coraz rzadziej spotykaną formą zatrudnienia jest praca na pełny etat z umową na czas nieokreślony, która jest w bankach podstawą do udzielania pożyczek. Coraz częściej pracujemy na umowę o dzieło, zdalnie, jako freelancerzy, dorywczo, a także na czarno, zatem przedstawienie w banku zaświadczenia o uzyskiwaniu regularnych dochodów jest niemożliwe. Problem pojawia się także, kiedy mamy inne zobowiązania finansowe.

Pożyczki prywatne oferta godna uwagi?

Kiedy potrzebujemy gotówki, warto zdecydować się na pożyczkę prywatną od prywatnego inwestora, której zasady udzielenia są zdecydowanie bardziej przyjazne i optymalne. O otrzymaniu gotówki nie decydują sztywne reguły na podstawie papierowego zaświadczenia. Prywatna pożyczka ma charakter indywidualny. Jest dopasowana do naszej sytuacji finansowej. Jej uzyskanie nie wymaga zaświadczeń od pracodawcy o dochodach. Dzięki temu możemy otrzymać pożyczkę, nie mając regularnych dochodów potwierdzonych zaświadczeniem. Nie spotkamy się z negatywną decyzją, jeśli pracujemy na czarno. Takie pożyczki mają też bardzo istotną cechę. Nasza historia kredytowa nie ujrzy światła dziennego, gdyż nie jest one weryfikowana. Jeśli popadliśmy w tarapaty i mamy już zobowiązania finansowe, pożyczka kredytowa jest świetnym rozwiązaniem. Istnieje możliwość otrzymania gotówki nawet przez zadłużone osoby, także z zajęciami komorniczymi. Pożyczki prywatne charakteryzuje także brak zabezpieczeń. Nie potrzebujemy zastawiać hipoteki czy poszukiwać żyrantów. Wystarczy sam weksel, rodzaj dokumentu potrzebny do spisania umowy pomiędzy osobami prywatnymi. W ten sposób my zyskujemy szybką gotówkę, a prywatny inwestor inwestycję.

Podsumujmy zatem korzyści, jakie dają pożyczki prywatne. To przede wszystkim pożyczki:

 • bez sprawdzania baz dłużników,
 • bez weryfikacji historii kredytowej,
 • bez zaświadczeń,
 • bez zabezpieczeń,
 • dla zadłużonych i pracujących na czarno.

 

16 Replies to “Pożyczki prywatne to optymalne rozwiązanie na szybką gotówkę”

 1. Pożyczki prywatne są doskonałą alternatywą dla osób, które posiadają już jakieś zobowiązania. W przypadku takich pożyczek nie są sprawdzane bazy dłużników i oprocentowanie pożyczki jest bardzo atrakcyjne. Z tych względów można ją polecić.

 2. Patrząc na pożyczki prywatne z dystansu można powiedzieć, że „coś tu nie gra”. Zastanówmy się tak normalnie, kto chciałby prywatnie pożyczyć sporą sumę pieniędzy bez jakiegokolwiek zabezpieczenia i to jeszcze osobie zadłużonej? Coś mi tu nie bardzo pasuje, dlatego nie skorzystałabym z tego typu pożyczek.

 3. Nigdy, a to przenigdy nie wysyłaj komuś nie znanemu skanu dowodu!! Dane zweryfikować można poprzez przelew bankowy. Jaką masz pewność, że ktoś w Twoim imieniu nie weźmie wielu pożyczek?? Dziwi mnie to, że ludzie chcą oszczędzić 20 zł i pakują się w zupełnie nieznane firmy.

 4. Nie raz już słyszałem o dowodach osobistych. Ostatnio w lublinie zatrzymali podobna firmę. Dowody osobiste służyły do prania brudnych pieniędzy i do jakiś przelewów zagranicznych. Nie bawcie sie w takie rzeczy. Nie trzeba dowodu. Potwierdzeniem zawarcia umowy jest albo nagrywana rozmowa telefoniczna, albo przelew na konto pożyczkodawcy jakiejś małej sumy pieniędzy jak 1 grosz, itp.

 5. Żaden parabank nie może prosić o skan dowodu. Wgląd może ktoś mieć, ale nie skan. Firmy weryfikują dane poprzez przelewy bankowe z prywatnego konta ror.

 6. Spotyka się sporu oszustów, którzy naciągają w różny sposób. Najbardziej popularne są płatne weryfikacje od 20 zł do nawet 200 zł. To niby opłata za rozpatrzenie wniosku. Nie warto z nich korzystać bo zawsze pożyczki kończą się odmową, a poniesione koszty są bezzwrotne.
  Chociażby ta firma MACMIR.pl
  Po samej ich stronie widać, że jest okropliwie niskich lotów. W 100% odzwierciedla usługi.

 7. Nie słyszałam nigdy o pomocnej pożyczce. Czemu nie chcesz wziąć z jakiejś bardziej znanej firmy, która ma już na rynku określoną renomę? Szukałaś jakichś opinii na temat pomocnej pożyczki w sieci? Upewnij się, czy nie mają opłaty przygotowawczej.

 8. Jest wielu wyłudzaczy, którzy chcą żeby im wpłacać za jakieś weryfikacje, przygotowanie umowy, koszty przesyłki, itp. Albo chcą skany dowodu osobistego itp. To jacyś ludzie mieszkający za granicą. Uważajcie na nich i korzystajcie tylko z dobrych firm pożyczkowych.

 9. Oszustów jest pełno to fakt ale przepraszam w powyższym przykładzie, który to jest oszust a który Pan Sławek bo mam wątpliwości 🙂
  Już wiem i wszystko się zgadza z regułami opisanymi wcześniej. Przekręciarz, to ten co nie umie pisać po polsku i tutaj mamy przykłady „poczodku, krodko” i chce wyciągnąć od prywatnego inwestora kasę na zagraniczne konto i telefon bez adresu :)))
  Zlitujcie się, nie sypcie takimi przykładami bo żal ściska!

 10. Ostrzegam przed firmą GRUMMAN !!!. Zapewnia ona, że udziela „bezkompromisowych” pożyczek – nic bardziej mylnego. Musiałam zapłacić 30 zł w formie sms’a za rzekomą aktywację wniosku – od tamtej pory kontakt z firmą urywa się, przychodzą jedynie automatyczne odpowiedzi.
  Naprawdę radzę uważać, bo ich strona na pierwszy rzut oka wygląda bardzo profesjonalnie, a oferowane pożyczki są na atrakcyjnych warunkach. Nawet osoba ostrożna i sceptyczna jak ja dała się nabrać. Dopiero po uważniejszym przestudiowaniu strony pożyczek GRUMMAN widzimy, że nigdzie nie ma danych kontaktowych ani adresowych pożyczkodawcy.

 11. Chyba nikt ci nie udzieli pożyczek prywatnych bo kto ci zaufa? Kto wie, że ją spłacisz na czas? Ludzie nie są idiotami. Chcesz pożyczać to idź do banku albo firmy pozabankowej i tyle. Może i jesteś uczciwy, ale oszczędzanie niewielkiej kwoty może ci przysporzyć więcej problemów i ostatecznie i tak wyjdzie cię to drożej niż Provident lub inna firma.

 12. Szanowni Państwo, zwracam się do osób które otrzymały pożyczkę w firmie Skarbiec, pomocna pożyczka jak również osób, które otrzymały cesje na spłatę wierzytelności z firmy Mestenza sp.z o o. Osoby które otrzymały kredyty mają zajętą hipotekę. Wpis do hipoteki blokuje Państwu możliwość sprzedaży nieruchomości, a spłata zadłużenia stała się niemożliwa, gdyż rachunki bankowe na które spłacaliście raty są zablokowane, zastanawiacie się co zrobić gdzie spłacać by w przyszłości nie ponieść konsekwencji spłaty dodatkowych odsetek z powodu braku możliwości spłaty otrzymanych kredytów. W związku z zaistniałą sytuacją jest możliwość uwolnienia hipoteki, poprzez całkowitą spłatę zadłużenia wobec w/w spółek. Osoby które znalazły się w takiej sytuacji i poszukują pomocy w tej sprawie i chciały by spłacać zobowiązanie w ratach bądź spłacić swoje zobowiązanie w całości proszę o pilny kontakt z Kancelaria Radcy Prawnego w Katowicach tel. kontaktowy: 531-040-100.Pomożemy Państwu uporać się z tym problemem.

 13. Nie pożyczajcie nawet u przyjaciół, zniszczą ci życie. Pożycz 6 tys. i nie oddaj na czas to 2 tys. odsetek miesięcznie zniszczy ci zdrowie i rodzinę. A pożyczyć od nie wiadomo od kogo i za ile to pewne ryzyko. Tu miało być w skali roku 2 tys. a wyszło miesięcznie.

 14. Prawdę mówiąc nie jestem fanem pożyczek, a co dopiero chwilówek, ale zdarzyła mi się taka sytuacja, że potrzebowałem szybko pieniędzy, a niestety oszczędności nie miałem. Skorzystałem z usług MiniCredit. Przyznam, bałem się na początku, że wpadnę w niemałe tarapaty finansowe, ale ostatecznie wszystko się dobrze skończyło. Mieli dosyć przejrzyste i jasne warunki udzielenia kredytu. W razie czego dali mi także możliwość przesunięcia terminu spłaty, gdybym miał jakiekolwiek trudności. Jeśli sobie chcecie poczytać o ich ofercie zapraszam tu: branded.me/minicredit

 15. Na Aneta czy Alicja kępa, tak uważajcie oszustka, ja nie jak wy oszukani, ale zgłaszam to na policje, przy kilkunastu osobach oszukanych to już im grozi odsiadka, więc warto.

 16. Kolejna jaka sie trafila pozyczka to niby firma LOPON totalne dno musisz aktywowac swoje konto pozniej aktywowac wniosek co kosztuje 11zl z groszami i czekasz jak ta pizda a niby szybka pozyczka a czekam od soboty na nia z automatu wysylane sa wiadomsoci ze wniosek uaktualniony itd i gowno ci to daje czekanie jak sam sobie mozesz odpowiadac wiec prosze uwazac na ta pozyczkowa szmate LOPON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *