Czy kredyty przez internet są bezpieczne? Czy kredyty przez internet są bezpieczne

Czy kredyty przez internet są bezpieczne?

Zobacz więcej »

Kredyty przez Internet oferują dziś niemal wszystkie firmy proponujące swoim klientom usługi pożyczkowe. W dobie powszechnego dostępu do Internetu uzyskanie kredytu stało się, podobnie jak wiele innych dotychczas skomplikowanych i czasochłonnych procedur, kwestią kilkunastu minut. Jak uzyskać kredyt przez Internet i na co zwrócić uwagę, aby zadbać o bezpieczeństwo usługi?

Pożyczki prywatne to optymalne rozwiązanie na szybką gotówkę

Zobacz więcej »

Pożyczki prywatne to pożyczki finansowe nie tylko od rodziny i znajomych. Często wsparcie ze strony osób bliskich nie jest możliwe. Sytuacja kredytowa może być skomplikowana, wówczas banki odmawiają udzielania pożyczek. Kiedy nasza sytuacja finansowa jest trudna, wtedy warto skorzystać z pożyczek prywatnych od prywatnego inwestora, gdyż mają one wiele zalet. Jest to produkt finansowy oferowany, w efekcie rozwoju technologii, także za pośrednictwem Internetu. Zupełnie obca nam osoba pożycza pieniądze, traktując to jako inwestycję.

Podatek z Holandii – wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć

Zobacz więcej »

Od każdej wypłaty legalnie zatrudnionych pracowników są regularnie odprowadzane właściwe składki. Wśród nich możemy wyróżnić zaliczkę na poczet podatku dochodowego czy też ubezpieczenie zdrowotne. Sytuacja jest identyczna również w przypadku pracy za granicą. Dlatego też, jeśli zdecydowałeś się na wyjazd do innego kraju, w szczególności do kraju tulipanów, to Twoje zarobki są pomniejszone o podatek z Holandii. Jak się jednak okazuje – masz możliwość odzyskania nadpłaconych składek. Aby dowiedzieć się, jak tego dokonać oraz jak obliczyć zwrot podatku z Holandii, zapoznaj się z informacjami i wskazówkami, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym artykule.

Pożyczki dla zadłużonych? To możliwe!

Zobacz więcej »

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, ale masz już kredyt lub pożyczkę? A może kupiłeś coś na raty albo masz inne niespłacone zobowiązanie i wisi nad Tobą komornik? Jednym słowem, znalazłeś się w niekorzystnej sytuacji? Mamy dla Ciebie dobrą informację! Mimo, że figurujesz w bazie dłużników, to masz szansę na pożyczkę, która nie weryfikuje BIK-u i KRD.

Jak rozwijać firmę bez inwestycji z własnego budżetu?

Zobacz więcej »

Czy da się rozwijać firmę, jeśli jej właściciel nie ma pieniędzy? Oczywiście najczęściej przychodzi nam wtedy na myśl rozwój intelektualny pracowników. I jest to zapewne pozytywny aspekt, ale nam chodzi raczej o inwestycje w materialne wyposażenie prowadzonego przedsiębiorstwa. Potwierdzamy, że wcale nie trzeba posiadać własnego budżetu, można przecież skorzystać z zewnętrznego wsparcia finansowego.

Szybkość ma znaczenie. Przelewy natychmiastowe Express Elixir

Zobacz więcej »

Przeoczenie terminu płatności faktury czy raty kredytu to sytuacje, które mogą się zdarzyć każdemu z nas. Co zrobić, gdy potrzebujemy natychmiast uregulować zaległą płatność lub szybko przesłać pieniądze bliskiej osobie? Rozwiązaniem jest system Express Elixir stworzony przez KIR, który stanowi bardzo duże ułatwienie w takich momentach. Umożliwia on realizacje transakcji w czasie liczonym w sekundach, dzięki czemu środki trafiają natychmiast na konto odbiorcy w innym banku.

Bitcoin – waluta przyszłości

Zobacz więcej »

Niegdyś obiektem poszukiwaczy majątku był błyszczący, namacalny kruszec w postaci bryłek złota. Dziś jest nim niewidzialna kryptowaluta, zwana Bitcoinem. Możemy nią zapłacić w Internecie, ale również w wielu restauracjach, sklepach czy hotelach na całym świecie. Bitcoin ma niebywałą przewagę nad każdą inną walutą świata – jest całkowicie niezależny od rządów i wszelakich instytucji. Czy to wystarczy, aby uznać go za walutę przyszłości? Temu przyjrzymy się w artykule.

Przeprowadzka nie musi być stresująca!

Zobacz więcej »

Szykujesz się do przeprowadzki i nie wiesz od czego zacząć? W tym artykule postaramy się przedstawić najczęstsze problemy, na jakie napotykamy podczas organizowania przeprowadzki. Warto zapoznać się z tym materiałem jeśli pragniesz oszczędzić sobie sporo czasu i nerwów.

Do wyboru, do koloru! Wybieramy grzejnik dekoracyjny

Zobacz więcej »

Nie musimy już godzić się na szpecące, standardowe kaloryfery żeberkowe, czy modele panelowe, wiszące pod oknem. W sprzedaży dostępne są obecnie, powszechnie produkowane, piękne grzejniki dekoracyjne. Wiele osób, projektując nowe wnętrze lub modernizując stare, wybiera właśnie takie modele – o ciekawej formie, nietypowym kształcie, fakturze, wielkości i kolorystyce, które nie tylko grzeją, ale również zdobią.