Jakie warunki powinien spełnić leasingobiorca?

Jakie warunki powinien spełnić leasingobiorca?

Interesuje Cię leasing i chcesz dowiedzieć się jakie gwarantuje korzyści? Świetnie trafiłeś – u nas poznasz wszelkie tajniki ofert, dzięki którym będziesz w stanie podjąć całkowicie satysfakcjonującą decyzję!

Ubezpieczenie na życie – czy warto?

Ubezpieczenie na życie – czy warto?

Odpowiedź jest prosta. Warto. Mimo tego, że ubezpieczenie na życie nie jest obowiązkowe, każdy powinien się nad nim zastanowić. Istnieje wiele powodów, dla których polisa na życie powinna być dla wszystkich standardem.

Dobry księgowy Bielsko-Biała, czyli jaki?

Dobry księgowy Bielsko-Biała, czyli jaki?

Każda osoba prowadząca własną działalność gospodarczą dobrze wie, że ktoś musi zając się księgowością, jednakże wymaga to nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale także czasu i doświadczenia. Przedsiębiorca może oczywiście sam zająć się prowadzeniem księgowości, jednakże znacznie korzystniejszym rozwiązaniem dla niego będzie zlecenie tego zadania profesjonaliście. Lepiej jest zapłacić specjaliście, który zajmie się rozliczeniami podatkowymi, a samemu poświecić czas na rozwój firmy. Pojawia się jednak pytanie, czym kierować się przy wyborze księgowego?

Integracja płatności internetowych

Integracja płatności internetowych z popularnymi systemami zarządzania treścią (CMS).

System Zarządzania Treścią CMS to specjalnie utworzone oprogramowanie, które jeszcze do niedawna służyło wyłącznie zarządzaniu informacjami na blogach. Natomiast, w tej chwili okazuje się, że może on być również wykorzystywany w celu zintegrowania płatności online. Na przykład, poprzez dodawanie skutecznych opisów w serwisach płatnościowych.

Wakacje marzeń – dokąd się wybrać

Wakacje marzeń – dokąd się wybrać?

Marzysz o tym, aby nareszcie gdzieś wyjechać i zapomnieć o codziennych obowiązkach? Swoje wyśnione wakacje możesz zacząć planować już teraz! Dokąd warto się wybrać?

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie?

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie?

Ubezpieczamy się dlatego, bo musimy, a także dlatego, bo chcemy uzyskać dodatkową ochronę, która nie jest obowiązkowa. Jak jednak wybrać taką polisę ubezpieczeniową, która będzie najlepsza spośród wszystkich dostępnych na rynku?

Kantory stacjonarne

Dlaczego tak wielu ludzi nadal korzysta ze stacjonarnych kantorów?

Kantory stacjonarne – Wymiana walut w dzisiejszych czasach nie opiera się tylko i wyłącznie o gotówkę – wymieniamy się również pieniędzmi wirtualnie, całkowicie przez internet. To wszystko za sprawą wygodnych w obsłudze i łatwo dostępnych kantorów internetowych, które od 2010 roku działają także w Polsce. Kantory stacjonarne Możliwość wymiany walut on-line nie spowodowała jednak upadku kantorów stacjonarnych – wiele z nich nadal działa prężnie. Szczególnie mowa o tych w dużych miastach, miejscowościach turystycznych oraz przy granicach krajów, na lotniskach czy dworcach. Od ręki, ale drożej Głównym powodem powodzenia kantorów stacjonarnych jest ich dostępność tam, gdzie najczęściej potrzebujemy szybkiej wymiany walut, na przykład przy przekraczaniu granicy państwa czy w miejscowościach turystycznych,… Złóż wniosek i zobacz

czym jest RRSO

Czym jest RRSO ?

RRSO – czyli ? Czym jest RRSO ? Aspektach umowy, Która może się okazać jedną z ważniejszych i bardziej znaczących umów które kiedykolwiek podpiszemy. Musimy sprawdzić każdy aspekt umowy, a także zwrócić uwagę na RRSO. Czym ono jest i dlaczego jest aż tak ważne? Oto krótki i przyspieszony kurs. Czym jest RRSO ? RRSO to skrót, który oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Na tym właściwie można by zakończyć tłumaczenie. Jednak sama nazwa nie mówi nam zbyt wiele i jest raczej dość enigmatyczna. Najprościej rzecz ujmując jest to rzeczywisty koszt, jaki przyjdzie nam zapłacić, a więc oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia czy inne opłaty bankowe. Im niższe RRSO, tym mniej pieniędzy należy oddać… Złóż wniosek i zobacz

Płatności mobilne

Czy płatności mobilne są bezpieczne?

Płatności mobilne są coraz częściej i coraz chętniej wybierane przez Polaków. Co ciekawe, wybierają je zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Z uwagi na to,  że rozwiązania mobilne są powszechne warto zwrócić uwagę na ich bezpieczeństwo. Wówczas wszystkie transakcje będą wygodne i nie będziemy mieć powodów do przejmowania się, że coś poszło nie tak jak powinno. Płatności mobilne   Uważność podczas dokonywanych transakcji Kiedy bierze się pod uwagę usługi mobilne to głównie trzeba mieć na względzie to, aby być uważnym. Jeżeli dokonujemy transakcji mobilnych przy użyciu smartfona to po pierwsze, powinniśmy ściągnąć bezpieczną aplikację, z zaufanego sklepu od operatora naszej sieci komórkowej. Kolejno, kiedy robimy takie przelewy przy pomocy serwisu… Złóż wniosek i zobacz